IN TIME

ZBOŽÍ V AKCI

Cena pro Vás 672 Kč
Cena pro Vás 229 Kč
Cena pro Vás 229 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro Vás 1 029 Kč
Cena pro Vás 67 Kč

KONTAKTY

4WORK.CZ
tel: +420 722 131 662
info@4work.cz
Facebook.com/4work.cz

Úvod » Pracovní OBUV » Zimní obuv

Zimní pracovní obuv

 

Kvalitní zimní pracovní obuv je k nezaplacení v řadě situacích. Při práci nejen v zimě a vlhkém počasí, určitě přivítáte, když budou vaše nohy pěkně v teple a suchu. Nabízíme Vám pracovní obuv zimní z kvalitních materiálů a zpracování Široký výběr máme v provedení kotníkovém, vysokém a nechybí ani pracovní holínky určené do mokrých dnů.


Naše modely zimní obuvi jsou vyrobeny z různých materiálů: celokožené, kombinace kůže a textilu, z termoplastického polyurethanu. Máme také zimní pracovní boty s tužinkou i bez tužinky ve špičce atd.Parametry

Cena pro Vás 1 099 Kč
Cena pro Vás 579 Kč


Cena pro Vás 435 Kč
Cena pro Vás 619 Kč


 

Námi nabízená zimní pracovní obuv sčítá řadou výhod. Mezi ně se řadí kupříkladu antistatická a protiskluzová úprava, absorpce energie v oblasti paty, odolnost proti oděru, propíchnutí, vodě, olejům, kyselinám a pohonným hmotám, zateplení, vyjímatelná pratelná vložka či materiál z TPU proti vymknutí nohy a ochraně chodidla. Další přednosti si můžete přečíst vždy u konkrétních modelů.


Naše zimní pracovní boty najdou své uplatnění ve stavebnictví, průmyslové výrobě, zemědělství, skladech, dopravě, ale i volném čase a pro sport.