IN TIME

ZBOŽÍ V AKCI

Cena pro Vás 474 Kč
Cena pro Vás 16 Kč
Cena pro Vás 314 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

4WORK.CZ
tel: +420 722 131 662
info@4work.cz
Facebook.com/4work.cz

Úvod » Pracovní OBUV » Zimní obuv

Zimní pracovní obuv

 

Kvalitní zimní pracovní obuv je k nezaplacení v řadě situacích. Při práci nejen v zimě a vlhkém počasí, určitě přivítáte, když budou vaše nohy pěkně v teple a suchu. Nabízíme Vám pracovní obuv zimní z kvalitních materiálů a zpracování Široký výběr máme v provedení kotníkovém, vysokém a nechybí ani pracovní holínky určené do mokrých dnů.


Naše modely zimní obuvi jsou vyrobeny z různých materiálů: celokožené, kombinace kůže a textilu, z termoplastického polyurethanu. Máme také zimní pracovní boty s tužinkou i bez tužinky ve špičce atd.Parametry
Běžná cena: 1 250 Kč

Cena pro Vás 998 KčBěžná cena: 650 Kč

Cena pro Vás 532 KčBěžná cena: 1 169 Kč

Cena pro Vás 944 Kč

SLEVA
TOP


Běžná cena: 590 Kč

Cena pro Vás 379 Kč

SLEVACena pro Vás 583 Kč

NOVINKA

 

Námi nabízená zimní pracovní obuv sčítá řadou výhod. Mezi ně se řadí kupříkladu antistatická a protiskluzová úprava, absorpce energie v oblasti paty, odolnost proti oděru, propíchnutí, vodě, olejům, kyselinám a pohonným hmotám, zateplení, vyjímatelná pratelná vložka či materiál z TPU proti vymknutí nohy a ochraně chodidla. Další přednosti si můžete přečíst vždy u konkrétních modelů.


Naše zimní pracovní boty najdou své uplatnění ve stavebnictví, průmyslové výrobě, zemědělství, skladech, dopravě, ale i volném čase a pro sport.