Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Pracovní oděvy pro bezpečnost i jednotný styl

Hlavním smyslem pracovních oděvů je ochránit pracovníka před nepříznivými vlivy okolí, jako je chlad, horko, déšť, oheň, vlhko, voda a samozřejmě také zabránit možnému pracovnímu úrazu. Kupříkladu při kontaktu před pevnými, plynnými a kapalnými chemikáliemi, před mechanickými vlivy, před pořezáním motorovou pilou, střelnými a bodnými zbraněmi, při práci ve snížené viditelnosti a tak dále je pracovní oděv velice důležitý.

 

Pracovní oděv je i vizitkou vaší společnosti

Pracovní oděvy jsou vysoce funkční, ale kromě toho nabízí také stylový design. Jednotné firemní oblečení působí pozitivním dojmem nejen na zaměstnance, ale také zákazníky, obchodní partnery a veřejnost obecně. Posílí loajalitu mezi vašimi zaměstnanci, jež budou mít větší sounáležitost s vaší firmou. Vzbuzuje také větší důvěru u zákazníků a obchodních partnerů. Pracovním oděvem v určitých barvách, s logy a doplňky se můžete také krásně odlišit od konkurence. Veřejnost si vaší firmu mnohem lépe zapamatuje, a jakmile pracovní oděv uvidí, ihned si jej spojí s vaší společností. A to může být velkou výhodou, zároveň reklamou.

Zaměstnanci oděni do jednotného pracovního oděvu dodržují bezpečnost práce, ale také fungují jako vizitka vaší firmy. Pakliže se rozhodnete zavést i u vás povinnost nosit firemní oblečení, dbejte na to, aby byli vaši zaměstnanci upravení a dbali na čistotu. V rámci možností samozřejmě, neboť u některých profesí to nelze zcela dodržet.

 

Čeho se vyvarovat při výběru pracovního oděvu?

V případě, že budete vybírat pracovní oděv, vyhněte se levným a neprodyšným materiálům. Takové nebudou odvádět pot, což je při práci velmi podstatné. Dejte si pozor také na střihy. Nevhodné budou bránit přirozenému pohybu. Dobrým řešením nejsou ani mačkavé látky, které nedrží tvar a budou se těžko udržovat.

 

U nás najdete široký výběr, výhodné ceny a špičkovou kvalitu

Na naši nabídku pracovních oděvů se můžete maximálně spolehnout. Na našem e-shopu www.4work.cz nabízíme to nejlepší pracovní oblečení a obuv pro různé obory. Pořídit můžete pracovní bundy, pracovní kalhoty, pracovní šortky, reflexní oděvy, svářečské oděvy, pracovní kombinézy a další oblečení. Nechybí ani pestrý sortiment pracovní obuvi. Zajímavá je kupříkladu prémiová pracovní obuv Heckel, levnější alternativu nabízí pracovní obuv Panda a za zmínku stojí i pracovní obuv Issa line.

Zapomenout nesmíme ani na pracovní rukavice, jež jsou využívány jako ochranné pomůcky v řadě oborů. Z bohaté nabídky si jistě vyberete. Nechybí třeba kombinované pracovní rukavice, jednorázové pracovní rukavice či máčené pracovní rukavice.

 

 

Potřebujete poradit?
Pavel Konvalina
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz