IN TIME

ZBOŽÍ V AKCI

Cena pro Vás 672 Kč
Cena pro Vás 67 Kč
Cena pro Vás 229 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

4WORK.CZ
tel: +420 722 131 662
info@4work.cz
Facebook.com/4work.cz

PORADNA » Nejprodavanější pracovní oděvy
Jaké kolekce pracovního oblečení jsou nejprodávanější?

 

K dispozici máme celé kolekce oděvů, jež pravidelně aktualizujeme o nové produkty. Mezi nejoblíbenější kolekce se řadí módní pracovní oděvy Emerton nabízející oblečení na celý rok, včetně zimního období. Jedná se o praktické moderní oděvy vyznačující se vysokou kvalitou. Zvolit si můžete ze čtyř barevných provedeních: EMERTON Classic, EMERTON Camouflage, EMERTON Navy a EMERTON Summer.

Mezi další populární kolekce se řadí pracovní oděvy Max, které spojuje MAXimální řešení,  MAXimální pohodlí, MAXimálně výhodné ceny a MAXimální barevné variace. Hlavním zaměřením jsou montérky ze 100% bavlny.

Doporučujeme také kolekce STANMORE a DESMAN. Pracovní oděvy Stanmore jsou zastoupeny pohodlnými a moderními montérkami ve světle a tmavě modré barevné kombinaci, jež jsou doplněné reflexními proužky. Pracovní oděvy Desman pak navazují na kolekci Emerton. Jsou však vyrobeny z odlehčeného materiálu.

Teď už jen stačí vybrat pracovní oděvy podle vašeho vkusu s ohledem na účel, který daný pracovní oděv musí splňovat! V případě, že si nebudete vědět rady, obraťte se na nás. Velice rádi Vám pomůžeme!