IN TIME

ZBOŽÍ V AKCI

Cena pro Vás 104 Kč
Cena pro Vás 67 Kč
Cena pro Vás 229 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro Vás 599 Kč
Cena pro Vás 459 Kč
Cena pro Vás 899 Kč

KONTAKTY

4WORK.CZ
tel: +420 722 131 662
info@4work.cz
Facebook.com/4work.cz

PORADNA » Nejprodavanější pracovní oděvy
Jaké kolekce pracovního oblečení jsou nejprodávanější?

 

K dispozici máme celé kolekce oděvů, jež pravidelně aktualizujeme o nové produkty. Mezi nejoblíbenější kolekce se řadí módní pracovní oděvy Emerton nabízející oblečení na celý rok, včetně zimního období. Jedná se o praktické moderní oděvy vyznačující se vysokou kvalitou. Zvolit si můžete ze čtyřech barevných provedeních: EMERTON Classic, EMERTON Camouflage, EMERTON Navy a EMERTON Summer.

Mezi další populární kolekce se řadí pracovní oděvy Max, které spojuje MAXimální řešení,  MAXimální pohodlí, MAXimálně výhodná ceny a MAXimální barevné variace. Hlavním zaměřením jsou montérky z 100% bavlny.

Doporučujeme také kolekce STANMORE a DESMAN. Pracovní oděvy Stanmore jsou zastoupeny pohodlnými a moderními montérkami ve světle a tmavě modré barevné kombinaci, jež jsou doplněné reflexními proužky. Pracovní oděvy Desman pak navazují na kolekci Emerton. Jsou však vyrobeny z odlehčeného materiálu.

Teď už jen stačí vybrat pracovní oděvy podle vašeho vkusu s ohledem na účel, který daný pracovní oděv musí splňovat! V případě, že si nebudete vědět rady, obraťte se na nás. Velice rádi Vám pomůžeme!